Darna – Building & Construction HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Darna, özellikle inşaat, mimarlık, tesisatçı ve yenileme şirketleri/ofisleri için oluşturulan büyük bir inşaat ve bina işi HTML5 şablonudur. Kullanımı çok kolay. Tüm unsurları ve işlevleri ele aldığımızdan emin olmak için inşaat iş özelliklerini planlamadan önce inşaat şirketlerinin web sitelerinin çoğunu analiz ettik. Bu şablonu diğer varyant işletmeleri kullanmak için kullanabilirsiniz.
Darna tamamen duyarlı ve retina hazırdır, bu nedenle akıllı telefonlar, tablet PC’ler ve masaüstlerinde güzel çalışır, bootstrap duyarlı çerçevelerle entegrasyon oluştururuz, çünkü müşterilerimizin hafif harika, güçlü ve kullanımı kolay bir çerçeve bulmasını istiyoruz.
NOT
Demoda kullanılan tüm resimler ve videolar tema ile dağıtılmaz. Hepsi Creative Commons altında lisanslıdır ve kendi yaratıcısına/sahiplerine yatırılır.

Darna – Building & Construction HTML5 Template Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Kurucu web tasarım görseli, Bina web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Yapıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-768

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews