Cybox – NFT Portfolio React Template Web Teması

Açıklama

CYBOX – NFT Portföyü Reaksiyon Şablonu
CYBOX – Tüccarlar ve yaratıcılar için NFT portföyüdür. Koleksiyoncuları ve içerik oluşturucuları bir araya getirerek, işleri fighed olmayan jetonlar olarak takas etmelerini ve takas etmelerini sağlar. İçerik oluşturucular için, pazarla yapılan çalışma gerçekten basittir; Her şey bir blockchain’e bir öğe yüklemekle başlar ve daha sonra fungilable olmayan bir varlık olarak işlem görebilir.
Bu şablon, web sitenizde ihtiyacınız olan görünümü vermenize yardımcı olacak çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunar. Gezmek çok kolaydır ve çeşitli ekran boyutlarına uyur
Ana Özellikler En son React
Geliştirici Dostu Kod
JQuery yok
15+ tüm sayfalar
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
Paralaks efekti
& daha fazla…

Cybox – NFT Portfolio React Template Web Teması ; Blok Zinciri web tasarım görseli, Nft web tasarım görseli, Koleksiyon web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Sanat web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-606

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews