CryptoCoin | Bitcoin Crypto Currency Template Web Teması

Açıklama

Cryptocoin bir HTML şablonudur. Bu şablon bitcoin, blockchain, madeni para para birimi, kripto para birimi, para birimi, para değişimi, dijital para birimi, değişim, değişim para birimi, ico, litecoin, madencilik, çevrimiçi cüzdan, duyarlı web sitesi için uygundur. Cryptocoin aynı zamanda çevrimiçi dijital ödeme sistemleri için mükemmel bir şablondur.
Cryptocoin düzeni, bir dizüstü bilgisayar ekranı, iPad, iPhone, Android Mobile veya tabletler olsun, her boyutta güzel görünüyor. Amaç odaklı bir tasarıma, duyarlı bir düzene ve özel özelliklere sahiptir. Cryptocoin iyi organize edilmiş ve özelleştirilmesi çok kolay. Önümüzdeki birkaç saat içinde sitenizi başlatmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir!
Özellikler: Benzersiz 2 ana sayfa
13+ html dosyası
Duyarlı tasarım
Bootstrap 4’e dayanarak
W3C Doğrulayıcı
JQuery ve CSS3 Animasyonu
Doğrulama ile Ajax İletişim Formunu Çalışma
Google Haritalar Kurulumu Kolay
Mailchimp hazır
Temiz ve Ultra Modern Tasarım
Geliştirici dostu yorum yaptı
Duyarlı ışık kutusu eklentisi
Çapraz tarayıcı uyumluluğu
900+ yazı simgeleri
Google yazı tipleri ve özel yazı tipleri
Anlaşılması kolay belge görüntüleri yalnızca indirme dosyasına dahil olmayan demo amaçlı kullanılır.

CryptoCoin | Bitcoin Crypto Currency Template Web Teması ; Uygulama web tasarım görseli, Bitcoin web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Kripto Para web tasarım görseli, Değişme web tasarım görseli, Para Birimi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1076

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews