Consultix – Investment Company Bootstrap 5 Templat Web Teması

Açıklama

Bir yatırım şirketi işletiyorsanız ve hizmetlerinizi etkili bir tanıtım için çevrimiçi olarak zorlamaya istekliyseniz, danışmanla mükemmel bir yatırım şirketi web sitesi hazırlayarak profesyonelce yapabilirsiniz.
Consulte, çarpıcı ve profesyonel ana sayfa düzenine sahip 09 HTML sayfası içerir. Bu web şablonunu ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Bir web sayfasında, okunabilirliğini azaltmadan bir web sayfasında bir sürü içerik tanıtmanızı sağlayan düzgün ve iyi organize edilmiş bir tasarıma sahiptir.
Bu özel yatırım şirketi Bootstrap4 şablonunun bazı sağlam özellikleri baykuş atlıkarınca kaydırıcı, Google Fonts, W3C Doğrulama İşaretleme, Video Popup, Çalışma İletişim Formu, Geçerli HTML5 & CSS3, vb.
Ayrıca, Consistre tüm modern cihazlar ve web tarayıcılarıyla uyumlu etkileyici ve tamamen duyarlı bir düzen içerir. Ayrıca mükemmel ve kusursuz site performansı sağlamak için tüm çağdaş web trendlerini uygular.
Bunun da ötesinde, bu iyi belgelenmiş web şablonuyla düzenli satış sonrası desteğimizi ve düzenli ücretsiz güncellemeleri alacaksınız. Bugün danışmayı deneyin ve yatırım şirketinizin web varlığını bir profesyonel gibi artırın!
Ana Özellikler: Toplam 9+ HTML sayfası
1 benzersiz ev versiyonları
Kullanılmış baykuş atlıkarınca kaydırıcı
Duyarlı Düzen
Bootstrap 5.0.2’ye dayanarak
AJAX İletişim Formu Çalışma
Google yazı tipi
Firefox, Safari, Chrome, Vivaldi, Microsoft Edge gibi tüm büyük tarayıcılar için tamamen uyumlu
İyi belgelenmiş
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
Geçerli HTML5 / CSS3
Temiz ve yorumlanmış kod
W3 İşaretlemeyi Doğrula
% 100 geçerli W3 Web Standartları.
Güzel ve eşsiz tasarım
Yaşam Zamanı Ücretsiz Güncelleme
İnanılmaz 5 Yıldız Desteği
Ve çok daha fazlası… İndirilebilir dosyaya dahil edilen tüm resimler telif hakkı içermez ve dağıtılmasına izin verilir.

Consultix – Investment Company Bootstrap 5 Templat Web Teması ; Danışman web tasarım görseli, Bootstrap web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Danışman web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1239

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews