Conference, Event And Meetup HTML Template Web Teması

Açıklama

Eventoz modern ve güzel bir etkinlik, konferans ve Meetup HTML şablonudur. Her türlü etkinlik, konferans, buluşma, seminer, toplantı, sergi, iş konferansı web sitesi için uygundur. Gereksinimlerinizi karşılayan göz alıcı özelliklere sahiptir. Bir Bootstrap ızgarası ile yapılır ve herkes için düzenlemeye izin vermek için iyi organize edilmiştir. Estetik his ve bakış ile. Eventoz, yaratıcılığı her sayfada sadelikle birleştirir.
Eventoz’da, etkinliğiniz için gereken en iyi olay verilerini ve ayrıntıları göstermek için paralel olmayan esneklik ve varyasyonlar sağlamak için en küçük ayrıntıları bile dikkatlice hazırladık.
Arzunuzu tanımaya ve büyük şablon eventoz’umuzla yerine getirmeye çalışıyoruz, bu yüzden kesin ihtiyaçlarınızı karşılayan çok çeşitli sayfalar oluşturun. Etkinliğinizi bu şablon aracılığıyla organize ve ayrıntılı hale getirmek için elimizden geleni yaptık.

Conference, Event And Meetup HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Konser web tasarım görseli, Konferans web tasarım görseli, İstişareler web tasarım görseli, Dersler web tasarım görseli, Etkinlik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1161

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews