Coloxa – Pregnancy Care Medical Bootstrap 5 Templa Web Teması

Açıklama

Coloxa- Gebelik Bakımı Tıbbi Bootstrap 5 Şablon, sofistike bir web sitesi kurarak hamilelik bakım hizmetlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmanızı sağlayan Bootstrap 5 çerçevesine dayanan özel ve niş odaklı bir web şablonudur. Günümüzde, insanlar sürekli olarak internette hamilelik ve doğum bakımı hakkında bilgi arıyorlar. Güçlü bir pazar varlığını sürdürmek istiyorsanız, web sitenizin kliniğinizde sunulan hizmetler hakkında güncel bilgiler sağlaması önemlidir. Bu bağlamda, Coloxa Bootstrap şablonu güçlü bir çevrimiçi varlık yaratmak ve doğum kliniğiniz için kelimeyi yaymak için gerçekten kullanışlı olacaktır.
Coloxa, hamilelik bakımı için tıbbi web sitenizi süslemek için gerekli tüm web sayfalarıyla donatılmıştır. Burada ana sayfayı kapsayan 15 HTML sayfası, sayfa, hizmet sayfası, hizmet detayları sayfası, vaka sayfası, blog sayfası, iletişim sayfası, vb. Web sitenizi ziyaret ediyorlar. Sitede ayrıca birçok temel bölüm vardır. Hakk bölümü, hizmet bölümü dışında, ana sayfa hastaların çevrimiçi randevu alabileceği veya planlayabileceği bir rezervasyon bölümü ile donatılmıştır. Doktorun ekip üyesi bölümü, tüm personelimiz hakkında ayrıntılı bilgi sunar, böylece potansiyel müşteriler kliniğe ziyaretleri sırasında kiminle buluşacaklarının farkında olurlar. Tesisimizde mükemmel deneyimleri olan insanlar için bir referans alanı ve sağlık konularıyla ilgili güncel yayınları farklı perspektiflerden okuyabileceğiniz bir blog bile var.
Bootstrap5 tabanlı web tasarımı süper duyarlı ve mobil cihazlara hazırdır. Çapraz tarayıcı uyumluluğu ile, modern internet tarayıcısının bu web sitesinde sorunsuz bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.
Hepsi bu değil! Coloxa Bootstrap 5 Şablon, simgede yazı tipi, Google yazı tipi, Ajax iletişim formu, daire ilerleme çubuğu, temiz işaretleme, konsol hatası yok ve çok daha fazlasını içeren daha fazla özelliğe sahiptir!
Son olarak, düzenli ücretsiz güncellemelerin yanı sıra bizden mükemmel satış sonrası desteği alacaksınız. Bu ayırt edici web şablonunu deneyin ve hamilelik bakımı için mükemmel bir web sitesi oluşturun.
Ana özellikler listesi: 1 zarif ve göz alıcı ana sayfa
15+ HTML sayfası
Bootstrap 5 ile inşa edin
SASS (SCS) ile yapılmış
Simge yazı tipi (Fontawesome & Icofont)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ajax ile dinamik iletişim formu

Coloxa – Pregnancy Care Medical Bootstrap 5 Templa Web Teması ; Bebek web tasarım görseli, Çocuk web tasarım görseli, Bakım web tasarım görseli, Doktor web tasarım görseli, Doğurganlık web tasarım görseli, Jinekolog web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1225

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews