Cognizance – Medical Health & COVID-19 Template Web Teması

Açıklama

Tıbbi sağlık, koronavirüs farkındalığı ve önleme web sitesi için
6 demo, bootstrap 5.x & sass + rtl dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Bilişsellik, tıbbi, sağlık, koronavirüs farkındalığı ve önleme bilgi web sitesi için duyarlı bir modern reaksiyon şablonudur. Bu, bir blog ile 5+ ana sayfa varyasyon tasarımı sunar, blog diğer sayfaları detaylandırır. Bu, klinik, sağlık hizmeti sağlayıcıları, hastaneler, STK’lar, hükümet, gönüllü, bireyler veya bu küresel pandeminin farkında insanları yapmak isteyen herkes için yaratılmıştır. Windows, Mac, iOS, Android vb. Dahil tüm ekranlarda ve cihazlarda güzel çarpıcı görünüyor. Bu, React, Sass ve Bootstrap 5.X ile inşa edilmiştir.
Şablonun RTL özelliği dahil, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitelerinin kullanılması daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Bilişsellik geliştirici dostu, hızlı, hafif, temiz ve W3 geçerli kaynak kodu içerir. Şablon kolayca özelleştirilebilir ve ayrıntılı belgelerle genişletilebilir. Hızlı ve dostça destek ekibimiz, şablonla ilgili herhangi bir ihtiyaç için yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
Ana Özellikler: 6 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Cognizance – Medical Health & COVID-19 Template Web Teması ; Klinik web tasarım görseli, Korona web tasarım görseli, Aşı web tasarım görseli, Korona Virüs web tasarım görseli, Covıd-19 web tasarım görseli, Sağlık web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-784

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews