Cloudify – Web Hosting HTML Template Web Teması

Açıklama

Cloudify, web barındırma şirketleri için özenle tasarlanmış ve kodlanmış bir ve çok sayfalı HTML şablonudur. HTML şablonu, bir barındırma şirketi için gerekli olan her şeye sahiptir. Etki alanı arama, kayıt, sekmeler, akordeonlar, canlı sohbet ve daha birçok özellik. Farklı sunucu yapılandırmaları ve barındırma paketlerinin yanı sıra fonksiyonel iletişim ve abonelik formları ve henüz gelmemiş daha birçok sayfa için barındırma fiyatlarınızı göstermenize olanak tanıyan modern ve temiz fiyatlandırma tabloları.
Şablon Özellikleri: +25 HTML sayfası
Bir ve çok sayfalık sürüm
2 ana sayfa sürümü
% 100 duyarlı
Bootstrap çerçevesi kullanılarak oluşturuldu
Özelleştirmesi kolay
İyi yazılmış ve yorumlanmış kod
Canlı sohbet
Fonksiyonel Ajax İletişim Formu
MailChimp Ready + Özel Abone Olsiyon seçeneği
İzotop Galerisi
Masonry Blog Listeleme Izgarası
Retina Hazır
Ücretsiz yazı tipi simgeleri
Ayrıntılı belgeler

Cloudify – Web Hosting HTML Template Web Teması ; Html web tasarım görseli, Ağ web tasarım görseli, Şablonlar web tasarım görseli, Barındırma web tasarım görseli, Sunucu web tasarım görseli, Teknoloji web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-1118

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews