Centrix. – Agency & Portfolio HTML Template Web Teması

Açıklama

Centrix 25 HTML dosyası içermiştir. Yeni trend tasarıma yaklaşım, temiz, modern ve minimalist tasarıma odaklanan Centrix, web sitenizin izleyiciler için daha etkileyici ve çekici görünmesini sağlayacaktır. Şablon, her türlü tasarım portföyü, ajans, kurumsal web siteleri ve diğerleri için tasarlanmıştır. Şablon kullanımı çok kolaydır.
Özellikler25 HTML Dosyaları
Figma ücretsiz dahil
8 ev sayfası
Modern ve Yaratıcı Tasarım
Başlık Varyasyonları
Portföy ve Blog Varyasyonları
Tek Sayfalar Varyasyonları
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
Büyük destek

Centrix. – Agency & Portfolio HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, İşletme web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1137

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews