Carenow – Medical & Dentist HTML Tempate Web Teması

Açıklama

Carenow – Tıbbi ve Diş Hekimi HTML Tempate
Carenow, kolayca özelleştirilebilir bir HTML şablonudur, mükemmel bir diş hekimi ve diş kliniği, dişhekimliği doktoru, sağlık, doktor veya tıbbi veya sağlıkla ilgili herhangi bir iştir. Bu Şablon,% 100 duyarlı düzen ve retinaya hazır güzel ve benzersiz bir tasarıma sahiptir.
Carenow bir çerçeve olarak inşa edilmiştir. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. Carenow Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey senin için optimize edildi
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
2 Ana Sayfa
2 portföy sayfası
Paralaks efekti
& daha fazla…

Carenow – Medical & Dentist HTML Tempate Web Teması ; Klinik web tasarım görseli, Korona web tasarım görseli, Korona Virüs web tasarım görseli, Kovid web tasarım görseli, 19 web tasarım görseli, Diş web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, JS, CSS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-1350

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews