Carce – Mobile app eCommerce Template Web Teması

Açıklama

CARCE, 2 farklı düzene sahip özel bir e -ticaret mobil uygulama şablonudur. E-ticaret için bu mükemmel mobil uygulama şablonu, tonlarca özellik sunarken profesyonel görünümlü bir mobil web sitesi tasarımını somutlaştırır.
E -ticaret için bu mobil uygulama şablonu, HTML SASS (SCSS), W3C onaylanmış kod vb.
Ayrıca, CARCE- Mobil Duyarlı E-ticaret şablonu, simge yazı tipi, Google yazı tipi, temiz kod, çapraz tarayıcı desteği, iyi belgelenmiş kod, konsol hatası yok gibi çevrimiçi mağazalar için mükemmel olan çeşitli özellikler içerir.
Özetle, bu mobil web tasarım şablonu hızlı ve kolay bir mobil e -ticaret mağazası oluşturmak isteyen herkes için mükemmeldir. CARCE ile mağazanızı hiç kısa sürede çalıştırabilirsiniz! Size kolaylık sağlamak için mükemmel satış sonrası desteği ve ücretsiz ömür boyu güncellemeler sağlayacağız. Peki ne bekliyorsun? Bu gün başlayacağım!
Bu mükemmel e-ticaret mobil uygulama şablonunu deneyin ve ihtiyaçlarınız için profesyonel görünümlü ve modern bir web sitesi oluşturun.
Ana Özellikler Carce Listesi – Mobil Uygulama E -Ticareti Sass (SCSS)
Simge Yazı Tipleri (Icomoon)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok

Carce – Mobile app eCommerce Template Web Teması ; Android web tasarım görseli, Uygulama web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Hareketli web tasarım görseli, İos web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-740

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews