Businex – React Corporate Business Template Web Teması

Açıklama

Businex – React Kurumsal İş Şablonu, iş ajansı, kurumsal ajans, iş finansmanı, finansman yatırım hizmeti web sitesi için tasarlanmış çarpıcı bir web sitesi şablonudur.
Businex Corporate React şablonunun size verecek çok şeyi var. 2 benzersiz ana sayfanın bulunduğu toplam 14+ sayfa ile birlikte gelir. Businex, geçerli ReactJS, SCSS ve Bootstrap 4’ün yardımıyla hazırlanmıştır.
Dahası, Pixel Mükemmel Tasarım, Yapışkan Başlık, Temiz İşaretleme ve daha fazlasını alacaksınız. Businex Duyarlı Şablon, çapraz tarayıcı uyumluluğunu, paralaks efekti ve duyarlı tasarımı sağlar.
Yazar ve ziyaretçiler bu şablonu kullanarak nihai kolaylığa sahiptir. Font harika ikonlar, iyi belgeler, iyi yorumlanmış kod, kolay özelleştirme ve ömür boyu güncellemeler potansiyel olarak daha iyi bir deneyimin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Businex, ilk sitede insanları çeken akılda kalıcı bir görünüme sahiptir. Dokümantasyon hizmeti kesinlikle sitenizi kolayca oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Bu şablonu yakında indirin ve işletmenizi yenileyin
Ana Özellikler Listesi: React Platformunu Yapın (v17.0.2)
JQuery bağımlılığı yok
2 ev varyasyonu
4 Blog Sayfası
Blog Izgarası/Liste Görünümü
Bootstrap 4.x.x ile inşa et
Sass ile yapılmış
Font harika simgeler
Google Font dahil
Tamamen duyarlı tasarım
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ücretsiz Güncellemeler

Businex – React Corporate Business Template Web Teması ; İşletme web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1240

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews