Businex – Corporate Business HTML Template Web Teması

Açıklama

Businex – Kurumsal Business Bootstrap Şablonu, iş ajansı, kurumsal ajans, iş finansmanı, finansman yatırım hizmeti web sitesi için tasarlanmış çarpıcı bir web sitesi şablonudur.
Businex Corporate HTML şablonunun size verecek çok şeyi var. 2 benzersiz ana sayfanın bulunduğu toplam 16+ HTML sayfası ile birlikte gelir. Businex, geçerli HTML5, CSS3, Bootstrap 5 ve Sass’ın yardımıyla hazırlanmıştır.
Ayrıca, Gulp.js görev koşucusu, Pixel mükemmel tasarım, yapışkan başlık, temiz işaretleme, paralaks efektleri, CSS3 animasyonları ve daha fazlasını alacaksınız. Businex Duyarlı Şablon, çapraz tarayıcı uyumluluğunu, paralaks efekti ve duyarlı tasarımı sağlar.
Yazar ve ziyaretçiler bu şablonu kullanarak nihai kolaylığa sahiptir. Font harika ikonlar, iyi belgeler, iyi yorumlanmış kod, kolay özelleştirme ve ömür boyu güncellemeler potansiyel olarak daha iyi bir deneyimin tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Businex, ilk sitede insanları çeken akılda kalıcı bir görünüme sahiptir. Dokümantasyon hizmeti kesinlikle sitenizi kolayca oluşturmanıza yardımcı olacaktır.
Bu şablonu yakında indirin ve işletmenizi yenileyin
Ana Özellikler Listesi: Toplam 15+ HTML sayfası
2 Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
SASS (SCSS) Dosyası Dahil
Gulp.js görev koşucusu hazır
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Yapışkan başlık
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Yaratıcı tasarım
Paralaks efektleri
CSS3 animasyonları
Mega-men
SEO optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Ajax Mailchimp Abone Olma Formu
Bootstrap 5.0.2 ile güçlendirilmiş
Kullanılmış Fontawesome Simge Yazı Tipleri
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Businex – Corporate Business HTML Template Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Danışmanlık web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Finans web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1219

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews