Broccoli – Organic Food Bootstrap HTML Template Web Teması

Açıklama

Brokoli – Organik Gıda HTML Şablonu + RTL
Brokoli, Bootstrap 4 çerçevesi ile inşa edilmiş organik gıda ile ilgili duyarlı bir HTML şablonudur. Şablonun her bölümü ihtiyaçlarınıza göre% 100 özelleştirilebilir. Tüm modern ve eski tarayıcılar, tabletler ve mobil cihazlarda desteklenmektedir.
Brokoli – Organik Gıda HTML Şablonu Agro, Tarım, Fırın, Gıda, Yemek Blogu için Yararlı Bir HTML Örneği Olabilir Gıda Ürünleri, Yiyecek Dükkanı, Bakkal, Bakkal, Eko Yemek, Çiftlik, Taze, Modern, Doğal, Organik, Organik Gıda , Organik Meyveler, Organik Yaşam, Organik Mağaza, Organik Web Sitesi, Sağlık Ürünleri, Sağlıklı, Sağlıklı Gıda, Sağlıklı Tarifler, Hayvancılık, Aile İşleri, Aileyle Organik Gıda Büyütmek, Baba ve Anne ile Bahçede Çalışma, Annemle Yemek Toplama, Organik gıda hizmetleri, organik hizmetler, peyzaj, bahçe ve peyzaj, sebze dükkanı, çevrimiçi yemek dükkanı, bakkal dükkanı, bakkal, modern, temiz, organik e-ticaret, organik e-ticaret, e-ticaret, ekomark, e-komşu, ticaret, çok amaçlı , bir yemek dükkanı için en iyi çözüm, bir e-ticaret web sitesi, gıda pazarı hizmetleri sunumları için en uygun. Sıfır programlama becerileri ve gelişmiş geliştiricileri olan kullanıcılar için uygundur.
Hizmetinizin veya işletmenizin potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmesi gerekebilecek beş zarif görünümlü ev varyasyonu ve diğer tüm temel dahili sayfalarla birlikte gelir. Harika proje stilleri, temiz görünüm, yakında bir gelecek sayfası ve çalışma formuna sahip bir iletişim bölümü, tüm bunlar ve çalışmak için çok daha fazlası.
Özellik List11+ Farklı Ana Sayfa
31+ iç sayfa
06+ başlık varyasyonu
Aşağıya doğru açılan menü
Megamenu
RTL sürümü
kaydırıcı
Marka logosu
Breadcrumb afiş
Özellikli ürün
Carousel ile Ürün
Hızlı Görünüm
Ürün Rozeti/Çıkartma
Ürün Detayları
Ürün Zoom
Ürün açılır
+ Renk örneği seçeneğini seçin
Mağaza ızgarası/Liste Görünümü
Toplama sekmesi
Toplama
İlgili ürün
Blog kenar çubuğu
404 Sayfa
Yakında geliyor sayfa
Referans
Takım
İletişim bilgileri
İletişim Formu
Geçerli HTML5 ve CSS3
Düzgün, temiz ve basit tasarım
Yaratıcı ve modern düz tasarım
Bootstrap 4’e göre inşa edilmiş
Tamamen duyarlı
Çapraz Tarayıcı Optimizasyonu
İyi yorumlanmış HTML ve CSS dosyaları
Google Yazı Tipleri
Sass dosyası dahil
Hız optimize edilmiş
Çalışma PHP Ajax İletişim Formu
Dokümantasyon – Evet
Lisans – GPL
Sürüm – 1.0.0
Düzen – Duyarlı
Sütunlar – 4
Dosyalar Dahil – HTML, JS, CSS, SCSS, PHP
İyi belgeler
Kullanıcı dostu kod
Özelleştirmesi kolay
W3C doğrulaması
SEO Dostu Kod

Broccoli – Organic Food Bootstrap HTML Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Pazar web tasarım görseli, Ürün web tasarım görseli, Bakkal web tasarım görseli, Sağlıklı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-643

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews