Bonx – Vue Js Gaming Website Template with Nuxt Js Web Teması

Açıklama

Bonx – Vue JS Gaming Web Sitesi Şablonu Nuxt JS kapsamlı bir oyun web sitesi tasarım çözümüdür. Vue Nuxt JS tarafından yapılan bu Gaming Topluluğu web sitesi şablonu, oyun ekibinizi, etkinliğinizi, blogunuzu, topluluk ve turnuva oyunlarınızı yayınlamak için ideal olan şık, göz alıcı bir tasarıma sahiptir.
Bonx – Vue JS Gaming Web Sitesi Şablonu NUXT JS Ayrıntılı Açıklama
Profesyonel bir oyun web sitesi için web tasarımı şık, zarif ve güncel olmalıdır. Bonx Game web sitesi şablonu, oyun tutkunuz için kelimeyi farklı bir tarzda yaymak için uygundur.
Belirli hedefleri göz önünde bulundurarak Vue NUXT JS ile çalışan bir oyun web şablonu arıyorsanız, Bonx oyun hobinizi çevrimiçi hale getirmek ve bunun sorumluluğunu almak için mükemmel bir çözümdür. Bir Game Portal web sitesi şablonu, oyun mağazası web sitesi şablonu veya aksiyon oyunu incelemesi gibi birden fazla amaç için kullanabilirsiniz.
Bonx React JS Gaming Web Şablonu, bir sonraki oyun web sitesi projenize başlamak için mükemmel bir yoldur. 20’den fazla web sayfasının yanı sıra ziyaretçileri başlangıçtan itibaren ikna edecek göz alıcı bir ana sayfa içerir! Bu şaşırtıcı Gaming Clan & Gaming Team Vue Şablonu, Vue JS, NUXT JS, Tailwind CSS, vb.
Gaming Clan & Gaming Team Vue şablonunu kullanarak çeşitli amaçlar için çeşitli sayfalar oluşturun. Bir ana sayfa, maç sayfası, sayfa, oyun sayfası, SSS sayfası, oyun oynatıcılar sayfası, iletişim sayfası, blog sayfası vb. Bu oyun web sitesi tasarım şablonunun ayırt edici özelliklerinden biri, oyun turnuvaları, oyun istatistikleri, oyun güncelleme bilgileri vb. Gösterebilen maç sayfasıdır. Oyunlar sayfasıyla, mevcut tüm oyunları ayrıntılarıyla gösterebilirsiniz. Ayrıca sol kenar çubuğu, sağ taraf çubuğu, ızgara sol kenar çubuğu vb. Gibi geniş bir dinamik blog sayfası düzenine sahiptir.
Ayrıca, Bonx Game Portal web sitesi şablonu tamamen duyarlıdır, yani hemen tüm modern cihazlara ve ekranlara uyum sağlar.
Hepsi bu değil! Bu oyun topluluğu web sitesi şablonunda burada yaratıcı tasarım, simge yazı tipi ve temiz işaretleme gibi tonlarca başka özellik bulacaksınız. Ayrıca, ihtiyaçlarınız için gerçek desteğimizle ücretsiz güncellemeler sunuyoruz.
Bonx – Vue JS Gaming Web Sitesi Şablonu NUXT JS Özellik Listesi: Vuejs Platformu Üzerine Oluşturma
Vuejs’in nuxtJs çerçevesi üzerine inşa et
Kullanılmış Tailwindcss
Kullanılmış Swiper kaydırıcısı
JQuery bağımlılığı yok
Dinamik blog
Dinamik oyun
Dinamik oyuncu
Dinamik takım
Disqus Yorumu
Çalışma GetForm İletişim Formu
Google Harita
Hızlı yükleme hızı
Tamamen duyarlı düzen
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Icofont simgeleri
Google yazı tipi
SEO Dostu
Özelleştirmesi kolay
Yaşam Zamanı Ücretsiz Güncelleme
Ve çok daha fazlası! İndirilebilir dosyaya görüntüler dahildir

Bonx – Vue Js Gaming Website Template with Nuxt Js Web Teması ; Oyun web tasarım görseli, Oyun web tasarım görseli, Portal web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Oyuncu web tasarım görseli, Oyunlar web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-995

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews