Bonx – React JS Gaming Website Template with Gatsb Web Teması

Açıklama

Bonx-React JS Gaming Web Sitesi Şablonu, oyun web sitesi tasarım ihtiyaçlarınız için tam bir çözümdür. Gatsby tarafından bu müthiş React JS oyun web sitesi şablonu, oyun ekibinizi, oyun etkinliğinizi, oyun blogunuzu, oyun topluluğunu ve turnuva oyununu tanıtmak için çok uygun şık ve göz alıcı bir tasarım somutlaştırıyor.
Bu Gaming Clan Web Sitesi Şablonu, oyun web sitenizin tasarımını mükemmel bir şekilde karşılıyor. Ne sunabileceğini anlamak için canlı demoya bir göz atın!
Bu oyun topluluğu web sitesi şablonu, herkesin akıllı telefonlardan masaüstlerine kadar herhangi bir modern cihazda görüntüleyebilmesi için tamamen duyarlı bir düzeni somutlaştırır.
Bu modern oyun turnuvası web sitesi şablonu, dikkat çekici ve huşu uyandıran tasarımla 20’den fazla iç sayfa içeriyor!
React ve Gatsby’nin en son sürümüne göre inşa edilmiş oyun web sitesi tasarım ihtiyaçlarınız için burada bolca sayfa bulacaksınız.
Bonx – React JS Gaming web sitesi şablonu sadece görünüşte etkileyici değil, aynı zamanda birçok işlevsellik ve özellik ile birlikte geliyor.
GraphQL, diğer iletişim API’lerinden önemli ölçüde daha hızlıdır, çünkü yalnızca sorgulamak istediğiniz alanları seçerek istek sorgunuzu daraltmanıza izin verir.
Gatsby, React, GraphQL ve webpack’ten özellikleri tek bir araca entegre eden statik web siteleri ve uygulamalar oluşturmak için açık kaynaklı bir çerçevedir. Gatsby, sitenizi tek bir HTML sayfası ve statik varlıklarınızla bir dizine dönüştürür. Bu klasör daha sonra tercih ettiğiniz web barındırma servis sağlayıcısına yüklenir.
Bu eşsiz Gatsby ile çalışan oyun şablonu, Lighthouse ve GTMetrix’te etkileyici bir skora sahip hız ve SEO için iyi optimize edilmiştir.
Bonx – React JS Gaming Web Sitesi Şablonu Ayrıntılı Açıklama
Profesyonel bir oyun web sitesi oluşturmak için web tasarımının şık, zarif ve modern olması gerekir. Bonx Gaming web sitesi şablonu, kelimeyi kendi benzersiz stiliniz için yaymanıza olanak tanır. İstediğiniz sonuç için ideal bir React JS destekli oyun web şablonu arıyorsanız, Bonx oyun tutkunuzu çevrimiçi hale getirmek ve sorumlu olmak için en iyi çözümlerden biridir. Bir oyun dükkanı web sitesi şablonu, oyun portal web sitesi şablonu, oyun inceleme web sitesi şablonu vb.
Bonx React JS Gaming Web Şablonu, bir sonraki oyun web sitesi projenizi başlatmanın harika bir yoludur. 20’den fazla web sayfası ve ziyaretçileri büyük ölçüde çekecek göz alıcı bir ana sayfa ile geliyor! Bu etkili oyun web sitesi şablonu, Tailwind CSS, React ve Gatsby en son sürümü vb. Gibi en son web teknolojileri ile güçlendirilmiştir.
Bu şablon, GraphQL veri katmanı aracılığıyla bir dizi JSON dosyasına bağlıdır ve her dosya bu kadar anlaşılması kolay bir şekilde biçimlendirilmiştir.
Gatsby’nin bonx oyun turnuvası web sitesi şablonuyla, ana sayfa, maç sayfası, sayfa, oyun sayfası, SSS sayfası, oyun oynatıcılar sayfası, blog sayfası vb. Bu şablonun spesiyalitelerinden biri, devam eden/gelecek maçları, oyun istatistiklerini, oyun güncellemesini, oyunları görüntüleyebileceğiniz eşleşme sayfasıdır. Oyunlar sayfası ile mevcut tüm oyunları ayrıntılarıyla sunabilirsiniz. Ayrıca, sol kenar çubuğu, sağ taraf çubuğu, ızgara sol kenar çubuğu, ızgara sağ kenar çubuğu vb. Gibi çok çeşitli dinamik blog sayfası düzenleri içerir.
Bunun da ötesinde, Bonx Game Portal web sitesi şablonu, tüm modern cihazlara, tarayıcılara ve ekranlara anında ayarlanan tamamen duyarlı bir düzen içerir.
Hepsi bu değil, burada yaratıcı tasarım, simge yazı tipi, temiz işaretleme, ücretsiz güncellemeler ve gerçek destek gibi tonlarca başka özellik bulacaksınız.
Bonx – React JS Gaming Web Sitesi Şablonu GatsbyBuild ile Son React (v17.1.0)
En son Gatsby ile inşa (v4.2.0)
Kullanılan kancalar reaksiyon
Blog tam olarak işaretleme biçimi desteklendi
JQuery bağımlılığı yok
Modern TailWindcss ile Yapın
01 Ev Varyasyonları
Dinamik Blog, Oyunlar ve Maç Sayfası
Disqus Yorumu
Modal Videoyu Reaksiyon
Tamamen duyarlı tasarım
Gatsby eklenti görüntüsü (v1.7.0)
Temiz Kod
Icofont simgeleri
Hız optimize edilmiş
SEO Dostu
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok

Bonx – React JS Gaming Website Template with Gatsb Web Teması ; Oyun web tasarım görseli, Oyun web tasarım görseli, Portal web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Oyuncu web tasarım görseli, Oyunlar web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1055

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews