Bonx – Gaming Website Template HTML Version Web Teması

Açıklama

Oyununuzun türü ve stilinden bağımsız olarak, Bonx-Gaming web sitesi şablonu HTML sürümü, oyun web sitesi ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için burada. İnternetteki oyunlar için coşkusunu paylaşmak isteyen blogcular ve çevrimiçi oyuncular için sağlam bir oyun HTML şablonudur.
Bonx- oyun web sitesi şablonu html sürümü ayrıntılı açıklama
Bonx, kaygan ve modern bir görünüme sahip müthiş bir eSports web sitesi şablonudur. Oyun nişinin hangi segmentinde olursanız olun, Bonx bu platforma başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kusursuz bir performans için mevcut web’in en son standartlarını takip eden harika bir çözümdür.
Sadece bu bootstrap oyun şablonu zarif bir oyun web sitesi tasarımı içeriyor, aynı zamanda emrinize tonlarca temel özellik getiriyor. Profesyonel bir oyun web sitesi oluşturmaya ve bu harika bootstrap oyun şablonunu tercih ettiğinizde, dikkat çekici bir ana sayfa ile 20’den fazla HTML web sayfası ile tedavi edilir.
Ana sayfa, uzman görünümlü bir sayfa oluşturmak için en önemli unsurları içerir. Oyun haberlerini, yaklaşan maçları, oyun istatistiklerini, popüler oyunları, oyunculardan gelen referansları, son blogu vb.
Ayrıca, Bonx akıllı telefonlardan bilgisayarlara kadar herhangi bir modern cihazda eşit derecede iyi çalışabilen duyarlı bir bootstrap oyun şablonudur. Ayrıca retinaya hazırdır, bu nedenle içeriğiniz her zaman dinamik, piksel mükemmel ve keskin görünecektir.
Hepsi bu değil, Bonx Bootstrap Gaming Şablonu size simge yazı tipi, Google yazı tipleri, W3C onaylanmış kod, pürüzsüz animasyonlar, çapraz tarayıcı desteği, konsol hatası yok, kuyu belgeleri ve daha fazlası gibi birçok mükemmel özellik getiriyor.
Bugün Bonx’ı deneyin ve sitenize dikkat çekici bir oyun web sitesi tasarımı verin. Size kolaylık sağlamak için, size birinci sınıf satış sonrası destek ve düzenli ücretsiz güncellemeler sunacağız.
Bonx- oyun web sitesi şablonu html sürümü ana özellikler liste 1 göz alıcı ana sayfa
20+ HTML sayfası
Bootstrap 5 ile inşa edin
SASS (SCS) ile yapılmış
Simge yazı tipi (icofont)
Google Yazı Tipleri
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ajax ile dinamik iletişim formu

Bonx – Gaming Website Template HTML Version Web Teması ; Bootstrap web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Oyun web tasarım görseli, Oyun web tasarım görseli, Portal web tasarım görseli, Oyun web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1378

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews