Bonsa – SEO & Marketing Company HTML Template Web Teması

Açıklama

SEO ve Pazarlama Ajansı web sitesi için
3+ demo, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Bonsa, SEO ve Pazarlama Ajansı ve Startup web sitesi için yaratıcı bir modern HTML şablonudur. SaaS uygulamaları aracılığıyla dijital çözümler de dahil olmak üzere çevrimiçi ve BT tabanlı hizmetler sunan iş ve teknoloji odaklı ajanslar için oluşturulmuştur. Şablon ajanslar, girişimler, BT çözümleri sağlayıcıları, yazılım hizmetleri, iş girişimleri ve diğer iş ajansları için uygundur.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımlarının ve özelleştirmenin nihai ihtiyaçlara göre yapılmasına yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3+ Demo Varyasyonları + Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
** Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Bonsa – SEO & Marketing Company HTML Template Web Teması ; Analitik web tasarım görseli, Pazarlama web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Şirket web tasarım görseli, Çözümler web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1153

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews