Bolby- React Personal Portfolio CV/Resume Template Web Teması

Açıklama

Bolby bir React ve Bootstrap 4 tabanlı kişisel portföy/cv/özgeçmiş web sitesi şablonudur. Bu, React, ES6+ vb. İle inşa edilmiştir. Bu, özellikle portföy sitesini oluşturmak isteyenler için oluşturulmuştur.
Tasarımı modern tasarım trendlerine bağlı. Şablon React, Bootstrap 4, Sass ile inşa edilmiştir. Kod, özelleştirilmesi kolay için iyi yorumlanmış ve düzenlenmiştir.
Özellikler 16.13+
Bootstrap 4.5+
14 $ değerinde ücretsiz html dosyaları
Modaya uygun tasarım
9 demo sayfası
Karanlık ve Hafif Versiyon
Tamamen duyarlı
Dinamik blog
Sass, SCSS, CSS
Özelleştirmesi kolay
Tepki kancaları
Fonksiyonel bileşen
JQuery yok

Bolby- React Personal Portfolio CV/Resume Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Kurumsal web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-921

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews