Boekoe – Book Landing Page HTML Template Web Teması

Açıklama

Boekoe HTML iş açma sayfasıdır, kitap yayıncısına odaklanmıştır ve diğer iş türleri için de kullanılabilir. Boekoe şablonu esneklik ve çeviklik için Uikit Framework’ü kullandı ve modern web standardı için HTML5 ve CSS3 ile geliştirildi. Ayrıca, hisleriniz ve görünümlerinizle değiştirilebilen 2 ana sayfa düzeni varyasyonu vardır.
Lütfen aklınızda bulundurun :
Demo görüntüleri dahil değildir.

Boekoe – Book Landing Page HTML Template Web Teması ; Yazar web tasarım görseli, Kitap web tasarım görseli, E -Kitap web tasarım görseli, Yayımcı web tasarım görseli, Yazıcı web tasarım görseli, Temiz web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, PSD

Ürün Kodu

VSTHM11-791

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews