Blare – Clickthrough HTML Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Blareis bir tıklama esnek iş html5 açılış sayfası. Bu şablon, güzel, çarpıcı ve benzersiz bir açılış sayfası yaratmanıza yardımcı olacak birçok olasılık sunar.
4 ana sayfa versiyonu arasından seçim: Kurşun üretim açılır penceresi, banner kaydırıcı, banner video arka planı ve Teşekkürler sayfası ile sabit genişlik. İhtiyaçlarınızı karşılamak için demoya tıklayın. Oluşturulması ve düzenlenmesi kolay olan şık bloklarla projenizi tanıtın.
Bootstrap Izgara Sistemi, HTML5 ve CSS3 temelli Astron Şablonu ve bu şablonu gereksinimlerinize göre özelleştirmenize yardımcı olacak her HTML ve CSS dosyasını özelleştirmek çok kolaydır.
Ayrıca gerçek esneklik ve özelleştirme. Umarız beğenirsin! 🙂
Twitter’da temel özellikler Bootstrap 3.3.5
Sass ile inşa edilmiş
% 100 W3C geçerli dosyalar
Tamamen duyarlı düzen (PC, tablet ve cep telefonu)
Çapraz Tarayıcı Uyumlu (Chrome, Opera, Safari, Mozzila, IE9+)
İçerik olanaklarına bakmak
Tıklama ve sabit genişlik ana sayfası
3 Banner Varyant
8 içerik bloğu
PSD dahil
Özelleştirmesi çok kolay
Çok ayrıntılı belgeler
Font harika simgeler
Kullanabileceğiniz 800’den fazla Google web yazı tipi

Blare – Clickthrough HTML Landing Page Template Web Teması ; Html web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarım görseli, Yol Göstermek web tasarım görseli, Kurşun web tasarım görseli, Nesil web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1047

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews