Bixos – Business & Digital Agency HTML Template Web Teması

Açıklama

Bixos – İşletme ve Dijital Ajans HTML Şablonu
Bixos, ajans, iş, kurumsal, yaratıcı, karanlık, minimal, modern, çok amaçlı, portföy, hizmet, başlangıç ??için inşa edilmiş temiz, modern ve profesyonel bir iş ve dijital ajans HTML şablonudur. Temiz, modern ve basit bir özelleştirilmesi kolaydır.
Bixos bir çerçeve olarak inşa edilmiştir. HTM etiketindeki verileri değiştirerek tüm mobil cihazlardaki işlevi, mesafeyi ve öğenin sayısını kolayca kapatabilirsiniz. Bixos Unlimit, istediğiniz tasarımı oluşturmanıza izin verir. Her şey senin için optimize edildi
Ana özellikler html5 ve css3
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Sınırsız renkler
Kutulu veya geniş düzen
Ajax İletişim Formu
2 portföy sayfası
Paralaks efekti
& daha fazla…

Bixos – Business & Digital Agency HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Modern web tasarım görseli, Çok Amaçlı web tasarım görseli, Hizmet web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, FIG

Ürün Kodu

VSTHM11-704

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews