Bittanto – Creative Resume HTML5 Responsive Templa Web Teması

Açıklama

Bittanto – Yaratıcı Özgeçmiş HTML5 Duyarlı Şablon
Bittanto Özgeçmiş / CV / VCARD Şablonu – Bittanto, geliştiriciler, programcılar, tasarımcılar, serbest çalışanlar, kodlayıcılar veya diğer meslekler için en uygun olanıdır. Bittanto ve tüm hazır şablon ile: farklı düzenler, karanlık ve ışık modu, 4+ önceden inşa edilmiş demo düzenleri, çevrimiçi özgeçmiş ve CV web siteleri oluşturmak artık zor olmamalıdır. Yeni müşterileri kazanmanıza yardımcı olacak benzersiz bir web tasarımı ile tamamen duyarlı, tamamen özelleştirilebilir. Bittanto ile bir özgeçmiş/CV veya kişisel web sitesi oluşturmak, kendinizi tanıtmanın ve çalışmalarınızı sergilemenin etkili bir yoludur.
Şablon boyunca size rehberlik etmek için bir belge dosyası ekledik. Başka sorularınız varsa, bize bildirebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan çok mutlu olacağız.
Özellikler
Işık ve Karanlık Versiyon
4+ Ön Yapı Demosu
1+ başlık sürümü
1+ altbilgi sürümü
1 Haber ve 1 Haber Ayrıntıları Kombinasyonu
2 portföy ve 1 portföy detay kombinasyonu
6+ benzersiz sayfa
Tonlarca benzersiz unsur
Bootstrap 4.x ızgarası
Tüm cihaz için% 100 duyarlı
1000+ simge
700+ Google Yazı Tipleri
Google Haritalar
SEO optimize edilmiş kod
İyi organize edilmiş kod
İyi belgelenmiş
Kolay özelleştirilebilir
7/24 özel destek
Ve daha fazlası…

Bittanto – Creative Resume HTML5 Responsive Templa Web Teması ; Özgeçmiş web tasarım görseli, Özgeçmiş web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Geliştirici web tasarım görseli, Portföy web tasarım görseli, Çevrimiçi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1483

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews