Binter – Renovation & Building Services Template Web Teması

Açıklama

Bakım, Yenileme ve Bina Hizmetleri web sitesi için
3 demo, bootstrap 5.x & sass + rtl dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Binter, İnşaat ve Yenileme Hizmetleri için duyarlı bir modern HTML şablonudur. Şablon Bootstrap 5.x ve Sass ile inşa edilmiştir. Çalışan bir AJAX tabanlı iletişim formu gönderimi vardır. Ayrıca, bu bina ile ilgili eksiksiz bir web sitesini çalıştırmak ve çalıştırmak için iç sayfalar içerir.
Şablon, RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitesi için kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Mimari, inşaatçılar, bina, bina yenileme, inşaat şirketi, yapıcı, mühendislik, ev yenileme, endüstriyel, endüstri, gayrimenkul inşaatçıları, gayrimenkul şirketi, yenileme, yenileme hizmetleri
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Ajax İletişim Formu Gönderimi
Mailchimp aboneliği
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Bootstrap (v5.x)
CSS & SASS dahil
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Binter – Renovation & Building Services Template Web Teması ; Bina web tasarım görseli, Yapıcılar web tasarım görseli, Yenileme web tasarım görseli, Yapı web tasarım görseli, Yapıcı web tasarım görseli, Mühendislik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-975

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews