Bidzen – NFT Marketplace HTML Template Web Teması

Açıklama

Bidzen – NFT Marketplace HTML Şablonu
Bidzen-NFT Marketplace Figma Şablonu Fungilable Tokenler, Kripto Kollektifleri, Moda, Dijital Sanat, Kripto Sanatı ve daha fazlası için. Çevrimiçi bir pazar oluşturmak için şablonu kullanın. NFT oyununda kolayca satın alın, sat, ticaret ve açık artırma ürünleri. Bidzen özellikle NFT Oyun Öğe Pazarı için tasarlandı. gerekli tüm özelliklerle. Dark Light Versiyonu, Öğe (Müzayedeler), Öğe Ayrıntısı, Yaratıcılar, Yazarlar, Öğe Oluştur, Giriş, Şarkı, Cüzdan Bağlantısı% 100 Duyarlı
Bu şablon, web sitenizde ihtiyacınız olan görünümü vermenize yardımcı olacak çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunar. Gezmek çok kolaydır ve çeşitli ekran boyutlarına uyur
Ana özellikler html5 ve css3
Metamask mevcuttur
W3C Kodunu Doğrula
Çapraz tarayıcı: Chrome, Firefox, Safari, IE9+, Edge
Karanlık Mod mevcuttur
Duyarlı şablon
Ücretsiz simgeler
Piksel mükemmel
Temiz ve Eşsiz Tasarım
Özelleştirmesi kolay
Retina Hazır
Ajax İletişim Formu
Paralaks efekti
& daha fazla…

Bidzen – NFT Marketplace HTML Template Web Teması ; Blok Zinciri web tasarım görseli, Nft web tasarım görseli, Koleksiyon web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Kripto web tasarım görseli, Sanat web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-836

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews