BeShop – Beauty eCommerce React Next JS Template Web Teması

Açıklama

Behop – Beauty Ecmerce React Next JS şablonu yüksek verimli bir React web sitesi şablonudur.
Bu yaratıcı ve renkli web sitesi şablonu, en iyi işlevlerin yanı sıra seçkin bir arayüz oluşturdu. Saç bakımı, cilt bakımı, yüz bakım ürünleri-makarası, rimel, temel, dudak parlatıcısı, göz farı, göz kalemi, dudak balsamı, astar + parlaklık kontrolü, saç spreyi + sonlandırma spreyi, koku, vücut losyonu ve daha fazlası. Bu duyarlı web sitesi React Next JS ile geliştirilmiştir.

BeShop – Beauty eCommerce React Next JS Template Web Teması ; Güzellik web tasarım görseli, Güzellik web tasarım görseli, Mağaza web tasarım görseli, Spa web tasarım görseli, Temiz web tasarım görseli, Kozmetik web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1031

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews