Banca – Banking & Business Loan HTML Template Web Teması

Açıklama

Küçük ve yerel bir kredi şirketi misiniz ve kredi web sitenizin bir tasarımı ve yeniden tasarımı mı arıyorsunuz? Banca, şirketinizin kredi ürün hizmetini çevrimiçi olarak göstermek için özel olarak tasarlanmıştır. Banca, en son Bootstrap 5 çerçevesine sahip duyarlı bir HTML5 web sitesi şablonu yapısıdır.
BANCA-Business and Finance HTML şablonu özellikle banka web sitesi, kredi şirketi, çok amaçlı ve iş ve işle ilgili hizmetler sunanlar için tasarlanmıştır.
Bu, kurumsal ve işle ilgili web sitesi için modern, benzersiz ve temiz bir çok şablondur. Çok amaçlı web siteleri için de kullanabilirsiniz. Tüm HTML dosyaları iyi düzenlenmiştir. Bu nedenle, tasarımı değiştirmek ve güncellemek çok kolaydır. Tüm öğeler düzenlenebilir ve özelleştirilebilir.
Banca zarif bir iş html şablonudur. Bunu iş, finans, kurumsal, danışmanlık web siteleri oluşturmak veya hizmetlerinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz. Tüm büyük tarayıcılar, tabletler ve telefonlarda mükemmel görünüyor. Temiz ve yorumlanan kod, kolayca özelleştirmenizi sağlar.

Banca – Banking & Business Loan HTML Template Web Teması ; Ajans web tasarım görseli, Banka web tasarım görseli, Finans web tasarım görseli, Borç web tasarım görseli, Kart web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, SASS, JS, CSS

Ürün Kodu

VSTHM11-1252

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews