Bakix – Crowdfunding Startup Fundraising Template Web Teması

Açıklama

** Bakix – Crowdfunding Startup bağış toplama HTML5 şablonu. **
BAKIX-Crowdfunding Startup bağış toplama HTML5 şablonu, sadaka, STK, kar amacı gütmeyen kuruluş, bağış, kilise, müzik, moda, teknoloji ve düşünebileceğiniz her şey gibi her türlü niş için!. Kâr amacı gütmeyen kuruluş, STK, bağış toplama enstitüsü, kitle fonlaması organizasyonu veya herhangi bir bağış ve nedenle ilgili kuruluşun web sitesi iseniz, Bakix sizin için en uygun olanıdır. Ayrıca, çevre bilinci, kıdemli vatandaş yaşamı, gönüllü organizasyon gibi her gönüllü, kar amacı gütmeyen kampanya için sevgi vermek, başkalarına mutluluk getirmek için de kullanılabilir. % 100 duyarlı tasarıma sahiptir ve tüm büyük tarayıcılar ve cihazlarda test edilmiştir.
Bu son derece özelleştirilebilir – tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. Web geliştirmenin en iyi uygulamasını dahil ettik – Bootstrap veya Grid 1170px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 4.x Framework: Bootstrap, web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Bakix teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Bakix, IE10+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
12+ blog stili
35+ sayfa şablonu
Çalışma İletişim Formu
Güzel ve temiz tasarım
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Bakix – Crowdfunding Startup Fundraising Template Web Teması ; Destekleyici web tasarım görseli, Kalabalık web tasarım görseli, Finansman web tasarım görseli, Kitle Fonlaması web tasarım görseli, Html web tasarım görseli, Kitle Kaynakları web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS, SASS

Ürün Kodu

VSTHM11-1467

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews