Automobile Business Responsive HTML Template Web Teması

Açıklama

Sacredthemes, piyasaya süreceğiniz araba, bisiklet/motosiklet, bisiklet, otobüs vb. Müşterilerinize gösterebileceğiniz yeni nesil araçlarınız için muhteşem düzenlere ve özelliklere göz atın.
Yepyeni aracınızı artırın
Yaklaşan aracınız için yeni bir web sitesi oluşturmak ister misiniz? Tekerlekler, markanızın yaklaşan arabası, bisikleti, motosiklet, bisiklet ve her türlü araç için uygun olanlar için mükemmel bir eşleşme. Şablonumuzu kullanarak özellikleri, en yakın bayileri, aracınız için muhteşem animasyon, fiyat, video galerisi, resim galerisi ve daha fazlasını sergileyebilirsiniz.
Tekerlekler HTML Özellikleri 5 Tekerlekler Sürümü – Araçlarınızı başlatmak için çok amaçlı ve duyarlı HTML şablonu
Yaklaşan arabanız, bisikletiniz, motosikletiniz vb. İçin uygundur.
Bootstrap 4+ üzerine inşa
Yerleşik GIF animasyonu
HTML & CSS Geçerli
W3C doğrulaması
Mobil Duyarlı Retina Readypackage dahil
Görüntüler [Lisanslı grafikler dışında]
Belgeler ve Kredi
Simgeler: Font harika
JQuery (JavaScript): Baykuş Carousel, Wow Animation, Bootstrap
Engebeli

Automobile Business Responsive HTML Template Web Teması ; Otomobil web tasarım görseli, Bisiklet web tasarım görseli, Bisiklet web tasarım görseli, Bisiklet web tasarım görseli, Şablon web tasarım görseli, Araba web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-642

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews