Archios – One Page Architecture HTML Template Web Teması

Açıklama

Genel bakış
Sanal alana tarihli ve eski mimarlık web sitesi tasarımları şablonu hakimdir. Bunun nedeni, güncelleme tasarımının yanlışlıkla finansal olarak aşırı örgü olduğu düşünülmesidir. Bununla birlikte, işlevsel ve lezzetli bir tasarım, son kullanıcı deneyimini geliştirebilir, böylece marka imajınızı ve sanal varlığınızı yenileyebilir. Archios, müşterilerimize mimarlık web sitesi trendlerini en iyi ve en son sunmayı düşünmemizdir. Tasarım dili estetik açıdan hoş ve minimaldir, modern tipografi kullanılarak okunabilirliğe muazzam odaklanır. Gelecekteki ölçeklenebilirlik için muazzam bir oda ile 6 HTML dosyası ile birlikte gelir. Web şablonu tasarımlarınızı dayandırmak için özel bir çağdaş HTML tasarım şablonuna yatırım yapmak istiyorsanız, Archios gitmenin yoludur!
Özellikler6 HTML Dosyaları
Bootstrap 5.x
Belgeler
Tamamen özelleştirilebilir
Piksel mükemmel
İyi düzenlenmiş
Eşsiz tasarım
Profesyonel ve yaratıcı tasarım.
Ücretsiz Google Yazı Tipleri.
Ücretsiz yazı tipi tabanlı simgeler.
Devrim kaydırıcısı
Ve daha fazlası…

Archios – One Page Architecture HTML Template Web Teması ; Mimari web tasarım görseli, Karanlık web tasarım görseli, Işık web tasarım görseli, Deri web tasarım görseli, Deriler web tasarım görseli, Şemalar web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-933

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews