Apzie – Angular App & SaaS Landing Page Template Web Teması

Açıklama

Mobil uygulama, yazılım, SaaS Landing web sitesi için
3 Demo, Angular 13, TypeScript, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
Apzie, yaratıcı bir modern açısal tabanlı uygulama açılış sayfası şablonudur. Açısal, bootstrap, CSS ve SASS ile inşa edilmiştir. Şablon, mobil uygulamalar, yazılım, SaaS ürünleri, pazarlama iniş vb. İçin farklı tek sayfalık demolar sunar. Windows, Mac, iOS, Android vb.
Şablon RTL özelliğine sahiptir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web siteleri kullanmak daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Angular 13, TypeScript, Bootstrap 5.1.3 ve Sass ile inşa edilmiş
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Apzie – Angular App & SaaS Landing Page Template Web Teması ; İniş web tasarım görseli, Açısal web tasarım görseli, Açılış Sayfası web tasarım görseli, Bir Sayfa web tasarım görseli, Tek Sayfa web tasarım görseli, Ajans Alanları web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-987

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews