Anftiz – NFT Marketplace HTML Template Web Teması

Açıklama

N.B: 19+ ana sayfa stili, 4 müthiş NFT Landingspages ve 110+ iç sayfa. ANFTIZ-Tam teşekküllü bir NFT veya Dijital Varlıklar Pazarı HTML şablonudur. NFT’ler, figürü olmayan jetonlar, dijital sanatlar, dijital müzik ve her türlü dijital varlık satmak için uygundur. Bu web sitesi üzerinden NFT’ler veya dijital varlıklar oluşturabilir, satabilir ve toplayabilirsiniz. En son teknoloji ile kodlanmış daha iyi UX ve modern özelliklerle çok güzel tasarlanmıştır. ENFTOMARK’ın kullanıcı dostu arayüz işlevselliği, insanların NFT ile ayrıntılı olarak tanışmalarını ve amaçlarından birinden satın almalarını sağlar. Herkes, kripto para birimleri (BSC, Matic, Ethereum tabanlı) aracılığıyla dijital varlıkları veya sanatları kolayca toplayabilir, satabilir ve satın alabilir. Enftomark’ın modern görünümünün ve hissinin benzersizliği, işinizi bir sonraki seviyeye taşıyacaktır.
CSS3 ile HTML5 ile oluşturun
Duyarlı
Dinamik Swiper Carousel
Bootstrap-5x
Font harika kullanılmış
Google Font Kullanıldı
Işık Kılıfı Kullanıldı
Google Harita
Göz alıcı tasarım
W3C Geçerli Kod

Anftiz – NFT Marketplace HTML Template Web Teması ; Sanat web tasarım görseli, Varlık web tasarım görseli, Bitcoin web tasarım görseli, Blok Zinciri web tasarım görseli, Koleksiyon web tasarım görseli, Kripto web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-894

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews