Amber – Pet Care Bootstrap 5 Template Web Teması

Açıklama

Evcil hayvan bakım hizmetlerini tanıtmak veya çevrimiçi bir evcil hayvan mağazası başlatmak için sofistike bir web sitesi mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, doğru yere geldiniz. Amber, popüler bootstrap çerçevesinin en son sürümü tarafından desteklenen iyi tasarlanmış ve kullanımı kolay bir evcil hayvan bakım şablonudur. Bu şablon size daha sonra değil, tamamen aktif bir sayfa oluşturmak için muazzam bir fırsat sunar. Çevrimiçi evcil hayvan mağazalarının mevcut ürünlerinizi hemen görüntülemesi için uygun bir sezgisel tasarıma sahiptir.
Amber Pet Care Bootstrap 5 şablon yapısı, dikkat çekici bir şeyi hızlı bir şekilde başlatmak için mükemmel bir çözümdür. Şablon, 4 benzersiz ana sayfa varyasyonu dahil 32+ HTML sayfası içerir. Farklı ana sayfa düzenleri kullanarak, evcil hayvan bakım web sitenize düzenlemelerinize göre güzel bir şekilde ince ayar yapabilirsiniz. Ana sayfanın yanı sıra mağaza sayfası, tek ürün sayfası, sayfa, SSS sayfası, Bize Ulaşın sayfası vb.
Bu şablon tamamen duyarlı bir düzene sahiptir ve mobil, dizüstü bilgisayarlar ve tabletlerle% 100 uyumluluğa sahiptir. Böylece, site ziyaretçilerinizin her türlü cihaz ve web tarayıcısındaki bilgilerinizi ve tekliflerinizi incelemelerini sağlar.
Amber Pet Care Bootstrap 5 şablonunun diğer spesiyaliteleri arasında Sass, Dinamik İletişim Formu, Swiper Kaydırıcı, Fontawesome, Basit Çizgi Simgeleri ve Temel Simgeler, Google Yazı Tipleri, W3C Doğrulanmış Kod, Düzgün Animasyonlar, Konsol Hatası ve Kuyu Belgeleri bulunur.
Tek kelimeyle, Amber gibi zarif ve verimli bir web şablonunu dağıttığınızda çarpıcı bir evcil hayvan bakım web sitesi tasarlamak artık bir güçlük olmayacak. Herhangi bir zorluk olması durumunda, mükemmel müşteri desteği sağlayacağız. Ayrıca, satın alma işleminizden sonra ücretsiz güncellemeler sunulacaktır.
Özellikler: Bootstrap ile inşa 5.0.2
4 ana sayfa varyasyonu
32+ HTML sayfası
HTML5 ve CSS3
SASS (SCS) ile yapılmış
Dinamik iletişim formu
Kullanılmış Swiper kaydırıcısı
Fontawesome, Basit Hat Icons & Themify Simgeler
Google Yazı Tipleri
Ajax Çalışma İletişim Formu
W3C Doğrulanmış Kod
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
SEO Dostu Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
JQuery Son Sürüm
Ve çok daha fazlası! İndirilebilir dosyaya görüntüler dahil edilmez

Amber – Pet Care Bootstrap 5 Template Web Teması ; Kedi web tasarım görseli, Biniş web tasarım görseli, Biniş web tasarım görseli, Günlük Bakım web tasarım görseli, Oturma web tasarım görseli, Lüks web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1234

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews