Alexis – Photography Vue Nuxt JS Template Web Teması

Açıklama

Bir fotoğraf/sanat portföyü web sitesi oluşturmak için Alexis Photography Vue JS şablonu harika bir seçenek olacaktır. Bu fantastik web şablonu fotoğraf, sanat galerisi ve çevrimiçi portföy için çok uygundur. Fotoğraf projenizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, Alexis pratikliği, yüksek uyarlanabilirliği ve sofistike olmasını dikkate alması gereken doğru web aracı olacaktır.
Bu paketteki güzel kaynakların toplanması, ana sayfa, sayfa, portföy sayfası, portföy detayları sayfası, blog sayfası, blog detayları sayfası ve iletişim sayfası dahil olmak üzere toplam 07+ web sayfası içerir. Burada Vue Nuxt teknolojisini kullandık. Ayrıca, web sitenizi bu şablonla geliştirirken jQuery bağımlılığı yoktur.
Bu şablon, modern gelişim en iyi uygulamalarını takip ederken sıfırdan inşa edilmiştir. Tamamen duyarlıdır ve aksaklıksız her türlü modern tarayıcı ve cihazla ayarlanabilir. Bu nedenle, kullanıcıların kullanımı uygun bulacağı zorlayıcı ve şaşırtıcı bir sonuç elde edeceksiniz.
Ayrıca, Alexis Vue Nuxt JS şablonu, fotoğraflarınızın daha geniş bir kitleye ulaşması için olağanüstü ve mükemmel özelliklerin ve daha iyi özelliklerin bir kombinasyonudur. Temel özelliklerinden bazıları bir Swiper kaydırıcı, dinamik blog, temiz işaretleme, paralaks efektleri, yapışkan başlık, kuyu belgeleri vb.
Bu şablonda bulunan diğer bazı temel özellikler arasında Vue-Bootstrap, Google Yazı Tipi ve Yerel Yazı Tipi, SASS ile yapılan ve daha fazlasına dayalı çalışma bulunmaktadır.
Son olarak, ücretsiz güncellemeler ve arkadaş canlısı satış sonrası desteği ile beklenen sonucunuzu daha kolay ve hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz. Fotoğraf projelerinizi sergileyen profesyonel bir web sitesi hazırlamak için bugün bu fantastik çözümü deneyin.
Özellik Listesi: En son Vue ile Oluştur
En son nuxt ile inşa et
JQuery bağımlılığı yok
1 ana sayfa varyasyonu
Toplam 7+ sayfa
SASS (SCS) ile yapılmış
Kullanılmış Swiper kaydırıcısı
Simge yazı tipi icofont
Google Yazı Tipleri
Temiz Kod
Yaratıcı ve modern tasarım
Tamamen duyarlı
Pürüzsüz animasyonlar
Özelleştirmesi kolay
SEO Dostu Kod
Hız optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
İyi belgelenmiş
Konsol hatası yok
Ve çok daha fazlası! İndirilebilir dosyaya görüntüler dahil edilmez

Alexis – Photography Vue Nuxt JS Template Web Teması ; Canlandırılmış web tasarım görseli, Sanat web tasarım görseli, Yaratıcı web tasarım görseli, Galeri web tasarım görseli, En Az web tasarım görseli, Modern web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1233

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews