Alan – Kitchen Accessories Bootstrap 5 HTML Templa Web Teması

Açıklama

Mutfak aksesuarlarına çarpıcı bir çevrimiçi varlık vermeye hazırsanız, mükemmel bir web sitesine ihtiyacınız var. Doğru web şablonunu seçmek, bir çevrimiçi mağaza başlatmak için en önemli ilk adımlardan biridir.
Mutfak aletleri satmak için web sitenizi başlatmak için yararlı bir web şablonuna ihtiyacınız olduğunda, Alan- Mutfak Aksesuarları Bootstrap 5 HTML şablonu mükemmel bir seçimdir. Bu mükemmel Bootstrap 5 şablonu, standart bir web şablonunun sahip olması gereken birçok gelişmiş yöne sahiptir.
Bu tamamen duyarlı bootstrap5 tabanlı web şablonu, 02 ana sayfa düzeni, 07 mağaza sayfası, 5 ürün detayı varyasyonu, 01 iletişim sayfası, 6 blog sayfası ile birlikte 29+ HTML sayfası ile birlikte gelir.
Bootstrap 5 ile inşa edilen Alan, simge yazı tipleri, CSS3, W3C onaylanmış kod, SASS, paralaks efektleri, yapışkan başlık, CSS animasyonları ve diğer temel araçları içeren birçok modern ve etkileyici özellik sunar. Çapraz tarayıcı uyumluluğu ve duyarlılığında etkilidir.
E-ticaret işindeki başarı müşterilerin memnuniyet oranına bağlı olduğundan, geliştiriciler bu güzel ve etkileyici şablonu oluştururken genel tasarıma odaklanmıştır. Bu nedenle, bu şablon, büyük ölçüde birçok potansiyel müşteriyi akılda kalıcı bir tasarımla çekerek kazanmanıza yardımcı olacaktır. Site ziyaretçileriyle daha fazla etkileşime girerek, e-ticaret işinizde daha fazla potansiyel müşteri alacak ve parıltacaksınız. Sağlam SEO ve hız optimizasyonu ile bu şablondan olağanüstü sonuçlar bekleyebilirsiniz.
Ayrıca, web sitesini bu şablonla yönetmek basit ve basittir, çünkü kolayca özelleştirilebilir ve harika kodlama becerilerine ihtiyaç duymazsınız.
Son olarak, bu şablonla ara sıra güncellemeleri ücretsiz olarak alacaksınız. Herhangi bir zorluk olması durumunda, satış sonrası destek sağlayacağız.
Ana Özellikler Listesi: Toplam 29+ HTML sayfası
2 Önceden yapılmış ana sayfa
Hızlı yükleme hızı
Geçerli HTML5 ve CSS3
Sass dosyası dahil
Pixel Mükemmel Tasarım
Tamamen duyarlı düzen
Yapışkan başlık
Kullanıcı Dostu Kod
Temiz İşaretleme
Modern dizayn
Paralaks efektleri
CSS3 animasyonları
Mega menü
SEO optimize edilmiş
Çapraz Tarayıcı Desteği
Bootstrap ile güçlendirilmiş5.2.3
Kullanılmış yazı tipi harika simge, yazı tipleri
Google yazı tipi
Özelleştirmesi kolay
İyi belgelenmiş
İyi yorumlanmış kod
Ücretsiz ömür boyu güncellemeler
7/24 destek

Alan – Kitchen Accessories Bootstrap 5 HTML Templa Web Teması ; Aksesuarlar web tasarım görseli, Ocak web tasarım görseli, Aşçı web tasarım görseli, Tencere web tasarım görseli, E -Ticaret web tasarım görseli, Html web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-1195

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews