Aiva – Technology & IT Services Angular Template Web Teması

Açıklama

Bunun için SaaS, Tech Business, SEO Marketing Company web sitesi
3 Demo, Angular 13, TypeScript, Bootstrap 5.x & Sass + RTL dahil
Özelleştirmesi kolay, geliştirici dostu
AIVA, BT, SaaS, Business & pazarlama ajansı web siteleri için yaratıcı bir modern açısal tabanlı şablondur. Açısal, bootstrap, CSS ve SASS ile inşa edilmiştir. Bu, BT tabanlı dijital uygulamalar ve hizmetler sunan iş ve teknoloji odaklı ajanslar için oluşturulmuştur. Bu şablon yeni başlayanlar, BT çözümleri sağlayıcıları, yazılım hizmetleri, iş girişimleri, AI girişimleri, veri bilimi girişimleri ve diğer iş ajansları için uygundur. Windows, Mac, iOS, Android vb. Dahil tüm ekranlarda ve cihazlarda ilgi çekici ve çekici görünüyor.
Şablon RTL özelliği dahildir, bu nedenle Arapça ve İbranice dil tabanlı web sitelerinin kullanılması daha hızlı ve daha kolay olacaktır.
Ayrıca, bu şablonun bir çalışma iletişim formu vardır, iyi yorumlanmış ve ayrıntılı belgelere sahip kolayca özelleştirilebilir kaynak kodu vardır. Bu özellikler, şablonun kullanımı ve nihai ihtiyaçlara dayalı olarak özelleştirmeye yardımcı olacaktır.
Ana Özellikler: 3 Demo Varyasyonu + Daha Yakında Ekleme
RTL sürümü dahil
Angular 13, TypeScript, Bootstrap 5.1.3 ve Sass ile inşa edilmiş
Retina Hazır
Herhangi bir cihazda duyarlı
Yaratıcı Düzen
Hızlı, Hafif ve Güçlü
Pürüzsüz geçiş efektleri
Fontawesome & Flaticon ile entegre
W3 Geçerli
İyi yorumlanmış kod
Kolayca özelleştirilebilir
Ayrıntılı belgeler ne elde edersiniz? Şablon kaynak kodu
Belgeler

Aiva – Technology & IT Services Angular Template Web Teması ; Analitik web tasarım görseli, Açısal web tasarım görseli, Veri web tasarım görseli, Dijital web tasarım görseli, Ajans web tasarım görseli, Pazarlama web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-778

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews