Agronix – Organic Farm Agriculture HTML5 Template Web Teması

Açıklama

Agronix – Organik Çiftlik Tarım HTML5 şablonu
Tarım veya organik gıda ile ilgili bir web sitesi geliştirmek için kullanabileceğiniz güçlü bir HTML şablon paketi arıyorsanız, Agronix dikkate alınması gereken en iyi seçeneklerden biridir. Bu HTML şablon paketini organik çiftçilik, süt çiftliği, organik mağaza, organik gıda dükkanı, organik gıda, fırın dükkanı ve daha pek çok şeyle ilgili bir web sitesi için kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Web sitesini çalıştırma ve çalıştırma konusunda size çok ihtiyaç duyulan destek ve yardım sunabilir.
Agronix son derece özelleştirilebilir bir kod sunar. Kod kalitesi boyunca korunur ve şablon paketinin herhangi bir yönünü değiştirme ve web sitenizin tasarımını buna göre geliştirmek için kullanma özgürlüğüne sahipsiniz. Tek yapmanız gereken ellerinizi Agronix şablon paketine almak ve kullanmaya başlamaktır.
Agronix, çok sayıda duyarlı HTML tarım ve organik gıda şablonu sağlar. Minimalist yaratıcı tasarım, son derece özelleştirilebilir kod ve tam katmanlı PSD dahildir. Temayı çiftçi, bitki biyoteknolojisi, hassas çiftçilik, toprak işleme, kümes hayvanları, bahçecilik, peyzaj hizmetleri, tarım, tarım, eko mağazası, yer tutucu, unist, çim hizmetleri, ekoloji, sebzeler, organik yemek dükkanı gibi benzer web projeleri için kullanabilirsiniz.
Bu son derece özelleştirilebilir ve tabletlerde ve mobil cihazlarda harika görünüyor. En iyi web geliştirme uygulamasını dahil ettik ve Bootstrap veya Grid 1290px’e dayalı harika web sitesi düzeni oluşturabilirsiniz.
Özelliklere genel bakış
Bootstrap 5.x Framework: Bootstrap, Web’de duyarlı, mobil ilk projeler geliştirmek için en popüler HTML, CSS ve JS çerçevesidir.
Duyarlı Düzen Tasarımı: Sitenizin olması gerektiği gibi çalıştırılacağı cihazı ne kullanırsanız kullanın. Agronix teması, her türlü cihaz için tamamen duyarlı bir düzendir.
Ayrıntılı dokümantasyon: Kapsamlı belgeler ve kamyon taşımacılığını nasıl ayarlayacağınız ve özelleştireceğiniz konusunda harika video kılavuzları, özelleştirmenizi süper kolay ve hızlı hale getirecektir!
Dokunuş Dostu: Dokunmatik cihazlarda kolay göz atma.
Çapraz Tarayıcı Uyumluluğu: Agronix, IE11+dahil olmak üzere tüm büyük tarayıcılar arasında harika görünüyor.
Bootstrap 5.x’de listelenen tam özellikler
% 100 duyarlı
3+ ev sayfası
+2+ blog sayfası
Toplam 17+ sayfa
Abone Olma Formu
Çapraz Tarayıcı Desteği
Temiz ve Organize Kod
Normal güncellemeler
Google Yazı Tipleri
Geçerli HTML5 / CSS3
Görüntü arka planı
Özelleştirmesi kolay
Esnek ve çok amaçlı
Geçerli HTML5 / CSS3
Ayrıntılı belge görüntüleri dahil değildir. Her örnek için yer tutucu görüntüler ekledik.

Agronix – Organic Farm Agriculture HTML5 Template Web Teması ; Tarım web tasarım görseli, Biyografi web tasarım görseli, Eko web tasarım görseli, Eko web tasarım görseli, Çiftlik web tasarım görseli, Çiftçi web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, SASS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-871

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews