Advento – Travel One Page HTML Template Web Teması

Açıklama

Advento – Seyahat Bir Sayfa HTML Şablonu
Advento, duyarlı bir seyahat acentesi şablonu taze ve temiz tasarımdır. Kurumsal/iş web siteleri, yaratıcı ajanslar ve diğer işletmeler içindir. Tüm büyük tarayıcılar, tabletler ve telefonlarda mükemmel görünüyor. Sadece seçtiğiniz en iyi şablonu alın, metni değiştirin ve resimlerinizi ekleyin! .. Umarım beğenirsiniz. 24 × 7 desteği mevcuttur.
Spesifikasyon: 1170 ızgara sistemi
Tamamen katmanlı
Tamamen duyarlı
Eşsiz ve Modern Tasarım
Temiz ve Zarif
Kolay özelleştirilebilir ve düzenlenebilir
Dokümantasyon dosyası Paket İndirme
Ücretsiz Fontfiles Dahil: Advento – Seyahat Ana Sayfası
Yardım FileFree Font Kullanıldı: Montserrat
Font Awesomesource & Credits: Resim: Shutterstock
Pexelsicon: Flaticon
Fontawesomesupport:
Dosyayı kullanarak yardıma ihtiyacınız varsa veya özel özelleştirmeye ihtiyacınız varsa lütfen Themeforest profilim aracılığıyla benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bir anınız varsa, lütfen bu öğeyi değerlendirin, çok takdir edeceğim! … Teşekkürler,
Not:
Bu dosyaları düzenlemeden önce yazı tipini sistem yazı tipi klasörünüze indirin. Önizleme dosyasındaki resimler veya maketler ana dosyaya dahil değildir.
Bu öğeyi derecelendirmeyi unutmayın

Advento – Travel One Page HTML Template Web Teması ; Macera web tasarım görseli, Rezervasyon web tasarım görseli, Yolculuklar web tasarım görseli, Journy web tasarım görseli, İniş web tasarım görseli, Sayfa web tasarımında kullanılır.

Diğer Çözümleri
WordPress blog temaları, WordPress tema ücretsiz, WordPress full tema, En iyi WordPress temaları, WordPress tema satın al başlıklarına tıklayarak web sitenize yeni görünüm kazandırabilir, müşterilerinize vereceğiniz hizmetleri bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

Bu dosya web şablon dosyası olup WordPress sitelere doğrudan yükleme yapamazsınız. Dosya içeriğinde görsel tasarım dosyaları bulunmaktadır. WordPress uyumlu website temaları için buraya tıklayın.

Ek bilgi

Satın Alma İşlemi

Dosya

Dosya

HTML, CSS, JS

Ürün Kodu

VSTHM11-663

Henüz hiç yorum yok.

Bir değerlendirme yapın

Vendor Information

  • Store Name: Wpmodul
  • Vendor: Wpmodul
  • Address: İstanbul
  • 5.00 rating from 2 reviews